Autor Wątek:  Zwierzyniec-transport (wolne rozpedzanie,czyli jazda narwanca("_) )  (Przeczytany 2967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline boro19844

  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Mam taki problem. Zainstalowalem sobie misje, wszystko jest ok do momentu ruszenia. Sklad lekko sie toczy nie moge rozwinac predkosci. Dojerzdzam tylko do semafora, moc na pelnych obrotach a sklad stoi. Gdy wciskam f2 i sprawdzam poszczegolne czlony skladu to tylko loki sa zachamowane(mimo iz w loku 1 ma luzowanie albo pozycje jazdy), wagony sa wporzadku. Wydaje mi sie ze wszystkom dobrze wypakowalem. Mam exe 355, dodatek szoguna sp1. Wrzuce najlepiej loga i zdjecie z misji

Co to za dziwny temat wątku? Stosuj się do zasad polskiej pisowni. Jeżeli nie znasz zasad ortografii, polecam korzystanie z jakiegoś słownika internetowego.
Zły dział. Następnym razem proszę napisać staranniej.
Bocznica.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2012, 14:42:16 wysłana przez Rozi »

Offline matikolejarz

  • Wiadomości: 240
  • EP07- 361
    • Zobacz profil
    • Shakes and Fidget
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zwierzyniec-transport
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Listopada 2012, 16:07:46 »
Najprawdopodobniej wpadasz w poślizg. Poczytaj w readme co zrobić w takiej sytuacji.

Offline eu07-001

  • Wiadomości: 337
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Zwierzyniec-transport
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Listopada 2012, 16:08:09 »
Podczas jazdy składem z wrakami nie powinno się używać pozycji "napełnianie uderzeniowe" [Num.] Występuje z nią taki właśnie problem, jaki opisałeś. Do odhamowania składu musisz użyć samej pozycji "jazda" [Num4].

Offline szogun

  • Wiadomości: 5630
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 562
Odp: Zwierzyniec-transport
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Listopada 2012, 16:08:22 »
1. Trzeba poczekać chwilę aż wszystko odhamuje.
2. Jeździsz jak narwaniec jeśli nie chce ruszyć. Trzeba delikatnie operować nastawnikiem, a w wypadku gdy skład przestaje przyśpieszać podsypać piachu (jest bug w spal-ele, nie ma sygnalizacji poślizgu).
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline boro19844

  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zwierzyniec-transport
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Listopada 2012, 16:23:33 »
Dzieki za pomoc. Trzeba przyznac ze jestem troche narwany. Ale wczesniej nie mialem takich problemow z spalinowymi lokami. Jak tylko slyszalem ze mam poslizg to schodzilem z moca w tym przypadku nie slyszalem, wiec nie wiedzialem o co kaman. Mozna zamknac.
« Ostatnia zmiana: 09 Listopada 2012, 17:14:03 wysłana przez boro19844 »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Zwierzyniec-transport
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Listopada 2012, 16:36:40 »
Mam prośbę jeszcze do Ciebie. Zmień nazwę w temacie na taką, która dokładnie nakieruje nas na dany problem z jakim się borykasz w tym scenariuszu. Nie tylko Ty jeździsz jak narwaniec. A tak żartobliwie, to wiesz w końcu to zima tory mają prawo być oblodzone :). Grunt, że nieporozumienie wyjaśnione. Twój wątek dowodzi też, że można zgłosić jakiś błąd bez zadymy, spinek i zaczepek. Tak trzymaj.
« Ostatnia zmiana: 09 Listopada 2012, 16:41:21 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Online Irek_Wd

  • Wiadomości: 550
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Odp: Zwierzyniec-transport (wolne rozpedzanie,czyli jazda narwanca("_) )
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Listopada 2012, 17:30:11 »
Według mnie dajesz za dużą moc i dlatego jest jak w wierszu Tuwima "Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem i kręci się, kręci się koło za kołem". Zjedź nastawnikiem o parę pozycji i nie dodawaj ich raptownie tylko powolutku, stopniowo.